Klubok, szakkörök -

TANFOLYAMOK, KLUBOK:

Február 3-tól hétfőnként 18.30

GKMK, nagyterem

TÁRSASTÁNC TANFOLYAM (KEZDŐ)

Vezeti: Gallai Gáborné táncpedagógus

Jelentkezés: 30/340-0860

 

Hétfőtől csütörtökig órarend szerint

GKMK, nagyterem

JAZZ BALETT

Vezeti: Szabóné Dézsenyi Zsuzsanna táncpedagógus

 

Keddenként 10.00

GKMK, nagyterem

SENIOR TÁNC

Vezeti: Némethné Nagy Judit

 

Szerdánként 18.15

GKMK, nagyterem

FELNŐTT BALETT

Vezeti: Szabóné Dézsenyi Zsuzsanna táncpedagógus

 

Csütörtök 17.00

GKMK, kisklub

SAKK

Keszthelyi Spartacus SK sakk szakosztály

Vezeti: Szalai István

 

Kedd 16.00

GKMK, kisklub

TAROKK KLUB

Vezeti: dr. Eggenhoffer Balázsné

 

Kedd 17.30

Balaton Színház

BIBLIA KÖR

zenés bibliaóra

Tanítások a Károli Biblia alapján.

Vezeti: dr. Földes Eörsné

 

Péntek 16.00

GKMK, kisklub

BRIDZS KLUB

Vezeti: dr. Tarnóczay Miklósné

 

Szombat 17.00

GKMK, nagyterem

GÉMKAPOCS

Társasjáték klub és felnőtt megőrző

Vezeti: Szűcs Sándor

 

Vasárnap 17.00

GKMK, nagyterem

LÉLEKNEKTÁR

Gyakorlati segítség önmagad gyógyításához

Vezeti: Plótár László

 

Minden hónap első hétfője 18.00

Balaton Színház

ANGOLUL BESZÉLŐK KLUBJA

A környékünkön élő angol anyanyelvű és angolul beszélők magyarok találkozási lehetősége.

 

Minden hónap második hétfője 16.00

Balaton Színház

NÉMETÜL BESZÉLŐK KLUBJA

A környékünkön élő német anyanyelvű és németül beszélő magyarok találkozási lehetősége.

Vezeti: Fodor Mária

 

Minden hónap első csütörtökje 10.00

GKMK, nagyterem

KISMAMA KLUB

Vezeti: Védőnői Szolgálat

 

December 13., január 31., február 28. (péntek) 18.00

Balaton Színház

FOTÓKLUB

Vezeti: Kalló Tamás és Horváth Krisztián

 

Minden hónap harmadik vasárnapja 9.00

GKMK, kisklub

VÁROSI BÉLYEGKÖR ÉS ÉREMGYÜJTŐK

Vezeti: Farkas István

 

 

SZAKKÖRÖK:

 

Hétfő 16.00-17.30

Kézművesház (Sopron u. 7.)

GKMK FAFARAGÓ KÖRE

Vezeti: Bereczky Csaba

 

Kedd 13.30-15.30

Kézművesház (Sopron u. 7.)

SZÖVÉS, NÉPI KISMESTERSÉGEK SZAKKÖRE

Vezeti: Bordácsné Kishonti Erika

 

Szerda 14.30-16.00 és 16.00-17.30

Kézművesház (Sopron u. 7.)

KOSÁRFONÓ SZAKKÖR

Vezeti: Bognárné Piroska

 

Szerda 15.00 (gyerek) és 17.00

Csütörtök 17.00

Fazekas Műhely (Lehel u. 2.)

KERÁMIA SZAKKÖR

Vezeti: Simon Edit

 

Kéthetente szerda 16.30-19.30

GKMK, kisklub

FOLTON FOLT SZAKKÖR

Vezeti: Kiss Éva, Szilasi Józsefné

 

Programnaptár
Hírek, hirdetmények